معاون علمی وفناوری رئیس جمهور:

ضرورت همکاری و بهره مندی از توان بخش خصوصی در برگزاری همایش فلاورجان

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در دیدار با نماینده مردم شهرستان فلاورجان در مجلس شورای اسلامی و دبیر و اعضای ستاد برگزاری همایش توسعه پایدار شهرستان فلاورجان بر ضرورت بهره مندی از توان بخش خصوصی در برگزاری همایش تاکید کرد و گفت: حمایت از شرکت های دانش بنیان در کلیه شهرستان ها به منظور تقویت علم و فناوری و توسعه اشتغال مورد تاکید معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری است.
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه همایش توسعه پایدار در شهرستان فلاورجان، سورنا ستاری در دیدار با حجت الاسلام موسوی لارگانی، نماینده مردم شریف فلاورجان در مجلس شورای اسلامی، دبیر و اعضای ستاد برگزاری همایش، در سخنانی بر ضرورت تدوین یک مدل علمی مشخص برای دست یابی به اهداف مد نظر همایش های توسعه تاکید کرد و گفت: خروجی کلیه فعالیت های صورت گرفته علمی باید به تولید دانش و اشتغال زایی منجر شود و امیدوار هستیم برگزاری همایش توسعه پایدار به این نتایج دست یابد.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از همکاری این معاونت در ارائه مجوز مراکز رشد و خلاقیت و حمایت از شرکت های دانش بنیان در پارک های علمی و فناوری خبر داد.
نماینده مردم شریف فلاورجان در مجلس شورای اسلامی نیز در سخنانی به ضرورت های برگزاری این همایش در شهرستان فلاورجان تاکید کرد و گفـت: شهرستان فلاورجان شهرستان غریبی است که نیازمند توجه ویژه است و هدف ما از برگزاری این همایش جلب نگاه های جامعه و متخصصان به ظرفیت ها و توانمندی های فلاورجان است و بهره مندی از توانمندی های علمی، فکری و سرمایه ای نخبگان و متخصصان این شهرستان در داخل و خارج از کشور از جمله مهمترین اهداف برگزاری است.
گفتنی است اولین همایش ملی توسعه پایدار در شهرستان فلاورجان اول لغایت دوم اسفندماه سال جاری با حضور مسئولان و نخبگان ملی در فلاورجان برگزار می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *