مدیر مجموعه تاریخی، فرهنگی و مذهبی تخت فولاد خبر داد:

برپایی نمایشگاهی از آثار و اسناد تاریخی مفاخر فلاورجان

مدیر مجموعه تاریخی، فرهنگی و مذهبی تخت فولاد گفت: آثار و اسناد تاریخی از مفاخر و فرهیختگان فلاورجان درمجموعه تاریخی، فرهنگی و مذهبی تخت فولاد موجود است که در صدد هستیم در حاشیه همایش توسعه پایدار شهرستان فلاورجان، این آثار به نمایش درآید.
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه همایش ملی توسعه پایدار در شهرستان فلاورجان، سید علی معرک نژاد در دیدار با دبیر و اعضای همایش ملی توسعه پایدار در شهرستان فلاورجان، با اشاره به اینکه اسناد تاریخی و کتابهایی از مفاخر علمی و فرهنگی فلاورجان در موزه ها و اسناد این مجموعه نگهداری می شود خاطرنشان کرد: مشاهیر زیادی در این سرزمین مدفون هستند که هماهنگی لازم با زیر مجموعه ها به منظورجمع آوری این اطلاعات برای برگزاری نمایشگاه آثار مفاخر تدارک دیده شده است.
وی از آمادگی مجموعه تخت فولاد به منظور برگزاری مطلوب همایش توسعه پایدار شهرستان فلاورجان خبر داد و گفت: اطلاعات لازم دبیرخانه این همایش در اختیار برگزار کنندگان قرار داده می شود و نهایت همکاری در این زمینه صورت خواهد گرفت.
گفتی است اولین همایش ملی توسعه پایدار در شهرستان فلاورجان از یکم لغایت دوم اسفندماه جاری در شهرستان فلاورجان برگزار می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *