رئیس اتاق بازرگانی اصفهان در دیدار با هیئت اجرایی همایش توسعه پایدار فلاورجان اعلام کرد:

اعلام آمادگی اتاق بازرگانی اصفهان برای همکاری همه جانبه با همایش فلاورجان

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان گفت: اتاق بازرگانی اصفهان آماده هرگونه همکاری برای برگزاری مطلوب همایش توسعه پایدار در شهرستان فلاورجان است.
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه همایش ملی توسعه پایدار در شهرستان فلاورجان، سید عبدالوهاب سهل آبادی در دیدار با نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، دبیر و اعضای اجرایی ستاد همایش توسعه پایدار شهرستان فلاورجان، مقوله توسعه پایدار و توجه به ضرورت ها و مولفه های آن را مسئله ای مهم برای دست یابی به پیشرفت صحیح در جامعه دانست و ضمن تقدیر از سیاست گزاران و مجریان برگزاری این همایش خاطرنشان کرد: یکی از مهم ترین دغدغه های فعالان اقتصادی و اجتماعی، دست یابی به توسعه پایدار با مد نظر قرار دادن تمام ملاحظات انسانی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و محیط زیست است و همت برگزار کنندگان این همایش در فلاورجان ستودنی است.
وی با اشاره به اینکه شهرستان فلاورجان از جمله نزدیک ترین شهرستان ها به مرکز استان اصفهان بوده و توسعه در آن، بر توسعه شهر اصفهان نیز اثر گذار است خاطرنشان کرد: اتاق بازرگانی اصفهان دارای شورای توسعه پایدار و همچنین شورای مشورتی جوانان است و به این دو شورا توصیه شده که نهایت همکاری را با برگزار کنندگان همایش پایدار فلاورجان داشته باشند.
سهل آبادی بر بهره گیری از همه ظرفیت های انسانی ، فکری و علمی در استان اصفهان به منظور برگزاری مطلوب این همایش تاکید و اذعان کرد: اتاق بازرگانی ظرفیت های زیادی برای معرفی فعالان اقتصادی دارد و این اتاق می تواند تسهیل گر ارتباط این همایش با کارآفرینان و خانه صنعت و معدن و سایر فعالان اقتصادی باشد.
گفتی است اولین همایش ملی توسعه پایدار در شهرستان فلاورجان از یکم لغایت دوم اسفندماه جاری در شهرستان فلاورجان برگزار می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *